Hoşgeldiniz!

Sitemde Photoshop, Flash ve Web Tasarımı derslerini göreceksiniz. Başlangıçtan itibaret daha da gelişerek ilerleyebileceksiniz. Sizin için yararlı olması dileğiyle :)

  FAYDALI LİNKLER
  Display Menü Yapma Bilişim Sözlüğü Sitesi Sayfaya Ses Ekleme Dreamweaver'da Site Break Apart Yapma Flash'da Site Oluşturma Flash'da Guide Yapma Pattern Oluşturma Vanishing Point Yapma Filtre Kullanımı

  PHOTOSHOP
  Photoshop, resim ve fotoğraflarınızı piksel tabanlı işlemenize olanak sağlayan bir yazılımdır.Yani görselleri kesme, kopyalama, silme, yapıştırma ve ışık, renk gibi detaylarını düzenleme üzerine kurulu bir sistemdir.

  FLASH
  Flash içerikler üretmeye yardımcı vektörel grafik yazılımıdır. Windows ve Mac OS işletim sistemleri üzerinde çalışabilen Adobe Flash, Flash Player sayesinde görüntülenebilmektedir. Flash ile oyun ve diğer içerikleri açabilirsiniz.

  DREAMWEAVER
  Dreamweaver; İlk olarak Macromedia şirketinin ürettiği, daha sonra Adobe şirketinin Macromedia'yı satın almasından dolayı adı Adobe Dreamweaver olarak değişen bir web sayfası geliştirme, kodlama yazılımıdır.

                                                                                     Hatice EDEHEM 2019 ©